Winter-trainingskalender (veldspelers en keepers), Update 16-11-2021

Uurschema

  WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
U8B/G 17.00 - 18.00    
U10B   17.15 - 18.30   
U10G   17.15 - 18.30  
U12B   18.30 – 20.00   
U12G 16.15 - 17.45    
U14G     18.00 - 19.30
U16B     19.30 - 21.00
U16G   18.30 – 20.00  
U19B     19.30 - 21.00
U19G     18.00 - 19.30
DAMES     19.30 - 21.00 
RECREA OB 17.00 - 18.00    
TRIMMERS     19.30 - 21.00

 

 Trainingsdata

wo 17 nov 21 do 18 nov 21 vr 19 nov 21
wo 24 nov 21 do 25 nov 21 vr 26 nov 21
wo 1 dec 21 do 2 dec 21 vr 3 dec 21
wo 8 dec 21 do 9 dec 21 vr 10 dec 21
wo 15 dec 21 do 16 dec 21 vr 17 dec 21
wo 22 dec 21 do 23 dec 21 !! ma 27 dec 21 !!
wo 12 jan 22 do 13 jan 22 vr 14 jan 22
wo 19 jan 22 do 20 jan 22 vr 21 jan 22
wo 26 jan 22 do 27 jan 22 vr 28 jan 22
wo 2 feb 22 do 3 feb 22 vr 4 feb 22
wo 9 feb 22 do 10 feb 22 vr 11 feb 22

 

WEDSTRIJDKALENDER WINTER OEFENMATCHEN - HC ARTEMIS - 2021-22
Tot 13-11-2021 kan een ploeg  extra matchvoorstellen doorsturen voor vrije tijdstippen op  voorziene data 
*Ploegindelingen vóór start onderling te bekijken
Nr Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Speelduur Veld
             
  za 20-11-2021 9:30 U19G Arte U16 HC Yellow 2x35' 1   
    10:45 U12B  Arte U12B Blackbirds 2x25  1/2
    12:00 U16B  Arte * U19B + Dames + Trim  Arte * 2x35' 1   
    13:30        
    / Blackbirds U14G  U12G  Arte / UIT
             
  za 27-11-2021 9:30 Recra OB  Arte Recra OB  Arte 2x20  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    10:30 U12G  Arte U14G  Arte 2x25 1   
    11:45 U19B + Dames + Trim  Arte * U16B  Arte * 2x35' 1   
    13:15 U19G  Arte U16 HC Yellow 2x35' 1   
    14:30        
             
  za 4-12-2021 9:30 Recra OB  Arte Recra OB  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U12G  Arte U12 HC Yellow 2x25'  1/2
    10:45 U14G  Arte U12B  Arte 2x25' 1   
    13:00        
             
  za 11-12-2021 9:30 Recra OB  Arte Recra OB  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U10B  Arte U10G  Arte 2x25'  1/4
    10:45 U12B  Arte U12G  Arte 2x25'  1/2
    11:45 U14G  Arte U14G  Arte 2x30'  1/2
    11:45        
             
  za 18-12-2021 9:30        
    10:15        
    11:30        
    13:00        
    14:30        
    16:00        
             
  di 21-12-2021 (vervangdag 25-12) 17:00        
    18:00        
    19:00        
             
  di 11-01-2022 (vervangdag 12-02) 17:00 U12G  Arte U14G  Arte    1/2
    18:00        
    19:00        
             
  za 15-01-2022 9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U10G  Arte U10B  Arte 2x25'  1/4
    9:30 U12G  Arte U12B  Arte 2x25'  1/2
    10:30        
             
  za 22-01-2022 9:30 Recra OB  Arte Recra OB 2x20'  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    10:30 U12G  Arte U14G  Arte 2x25'  1/2
    11:45 U16B  Arte * U19G  Arte * 2x35' 1   
    13:00        
             
  za 29-01-2022 9:30 Recra OB  Arte Recra OB  Arte 2x20'  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG  Arte 2x20'  1/8
    10:30 U12B  Arte * Trim + U16B  Arte * 2x25'  1/2
    10:30 U12G  Arte U12G HC Yellow 2x25'  1/2
    11:45 U19G  Arte U16 HC Yellow 2x25' 1   
    13:00        
             
  za 5-02-2022 9:30 Recra OB  Arte Recra OB 2x20'  1/8
    9:30 U8BG  Arte U8BG Arte 2x20'  1/8
    10:30 Trim  Arte* U12B  Arte* 2x25'  1/2
    10:30 U12G Arte Ouders U12G Arte 2x25'  1/2
    11:30 U16G + Dames  Arte* U16B  Arte* 2x35' 1   
    13:00        
    14:30 U19G Arte U16 HC Yellow 2x35' 1   
Artemis Groeit!

Partners Club van 100
Wedstrijdlocatie

NIEUW: adres thuiswedstrijden ARTE: Herenthoutseweg 118, 2200 Herentals.

© 2019, website powered by Twizzit.com